(067) 794-11-08, (067) 7-888-315

promzt@i.ua, zt888315@gmail.com

10025 Житомир, ул.Королёва 158

Карта проезда

Главная  •  Публикации • Статьи общее • Сертификация качества

Сертификация качества

← Назад

 

Пріоритетним напрямком діяльності Житоирської Гранітної компанії є ні алмазний інструмент, й ні гранітні вироби, як може здаватися на перший погляд. Фірма орієнтована на українському ринку на забезпечення заданого покупцем рівня якості гранітної продукції. Так, саме заданого покупцем. Ні якої мови не йдеться про найвищу, ідеальну, або бездоганну якість. Ці всі епітети відносяться в більшій мірі до рекламних компаній. Кожна людина, що має п рофесійне відношення до технологічних процесів, що пов’язані з гранітом знає, що при використанні певних промислових ресурсів, можна досягти досить високого рівня якості виробу, але коли маєш справу з природними копалинами, НІКОЛИ не матимеш гарантії стабільності сировини. Нехай комерсанти б’ють себе в грудки, заявляючи про стабільність кінцевого продукту, замовник має знати лише одне: стабільним може бути лише професійний підхід до виготовлення гранітної продукції. Житомирська Гранітна Компанія в 2016 році була єдиною в Україні акредитована по менеджменту якості продукції (копія сертифікату додається). І хто, як не наші спеціалісти мають це розуміти. Всі можливі відхилення кінцевого продукту оговорюються до виконання замовлення. У більшості випадків ці відхилення не мають значення для споживача, але від них залежить основна вимога замовника - кінцева ціна.

Основними принципами забезпечення якості продукції є поетапний контроль усієї технологічного ланцюжка, починаючи з моменту видобутку гранітного блоку, розпилювання, полірування, кантування, упаковки, тощо. Якщо структуру граніту, його однорідність, на етапі видобутку можна контролювати лише непрямими методами, то геометричні параметри самого виробу необхідно задавати більш осяжними, технологічними методами. Одна з основних вимог, якою нехтує більшість українських виробників - використання грамотно підібраного та налаштованого алмазного інструменту, та дотримання заданих технологічних режимів при експлуатації обладнання. Нажаль, культура виробництва граніту у більшості каменеобробників обмежена лише ціною, або родинними зв’язками при виборі верстатів та алмазного інструменту. Але кожен день ринок ставить все більш жорсткі вимоги до якості та культури виробництва, і послуги технічних служб користуються дедалі більшим попитом на ринку. ЖГК має свою власну інженерну та сервісну структури. Абсолютно весь процес механічної обробки своєї продукції компанія контролює на кожному етапі виробництва не залежно від того, чи на власній, чи на дружній виробничій ділянці реалізується процес. Тому вихідна якість кінцевого виробу є досить очікуваною сталою, і ціна продукції прогнозована та конкурентоспроможна.

Вже понад 18 років фірма росла та об’єднувалася  від окремих ПП до працездатної структури. На сьогодні ми маємо три сервісних центри по житомирській області та три мобільні бригади, здатні провести якісну діагностику обладнання, та оцінити його здатність до дотримання певних норм якості на території всієї України, та ближнього зарубіжжя . Наша фірма –єдина, що має акредитацію на використання технологічних норм та структурної технології торгової марки «Z’TOR», яка розроблена для поетапного, поопераційного досягнення  високого рівня якості гранітної продукції. Фактично, ЖГК є на сьогодні єдиним офіційним представником в Україні цієї торгової марки. Але, звісно, це ні як не обмежує основну політику фірми, що спрямована на постійне дослідження ринку, та роботу з  розповсюдженими брендами, такими як китайські Wanlong(Ванлонг), Benefit(Бенефіт), Hecc(Хесс), Sang(Сан)г, Ming(Мінг), Sanky(Санкі), Huang-Chang(Хуанчанг) ZongZhi, Feijan, та багато інших. Всі Ці торгові марки присутні на ринку та їхня якість, постійно відслідковується. Безумовно, деякі з них час від часу підносять нашому споживачеві приємні сюрпризи у вигляді різкого скачка якості своєї продукції. Іноді ці скачки відбуваються і у зворотному напрямку, але огородити споживача від таких сюрпризів можуть офіційні представники. Робота з офіційними представництвами китайських промислових брендів також є однією з пріоритетних задач Житомирської Гранітної Компанії.

Комментарии

An error has been occurred

Ошибка:

Внимания: