(067) 794-11-08, (067) 7-888-315

promzt@i.ua, zt888315@gmail.com

10025 Житомир, ул.Королёва 158

Карта проезда

Главная  •  Публикации • публикации "КАМНЕОБРАБОТКА"

публикации "КАМНЕОБРАБОТКА"

22.05.2017

Викласти собі подвір’я гранітною бруківкою, або плитами мощення для більшості українців вважалося неприпустимою розкішшю. Але дві фінансові кризи, окрім негараздів, принесли до нашого споживача ще й значне пониження цін на гранітні вироби. Але дешевий граніт в Україні це не завжди якісний граніт. Наприклад, якщо ви десь знайшли дуже дешеву поліровану плитку, то це ще не значить, що та плитка має відповідну геометрію. Досить багато дефектів у гранітних виробах можуть виявлятися, наприклад, при укладці. Тоді заощаджені кошти скоріш за все підуть «у фонд профспілок укладальників». Тобто, ви заплатите за додаткові підгоночні роботи на місці. Приблизно такі-ж проблеми можливі при укладанні плит мощення. Саме з цих причин замовникові завжди зручніше працювати із будівельними бригадами, які мають «свого» постачальника. 

26.04.2013

Блоки з природного каменю

Під блоком розуміють продукт, що складається з цільної гірської породи, який здатний розміщуватися в робочій зоні оброблювального верстата, що має форму паралелепіпеда і призначений для подальшої переробки з метою отримання виробів з природного каменю.Блок розмірами більше робочого простору розпилювального верстата називають монолітом. Моноліт також може служити заготовкою для різних виробів.Головним призначенням блока є отримання з нього облицювального матеріалу (плит і плиток). Це наймасовіша продукція, створювана за потоковою технологією.

Розрізняють блоки гранітні, мармурові і вапнякові. Як правило, гранітні блоки мають колену фактуру своїх граней, а мармурові і вапнякові - пиляну. Хоча рідко зустрічається і навпаки.

Переважаючим методом добування гранітних блоків с буро­вибуховий або буро-клиновий. Хоча з'явилися фірми, які здійснюють випилювання гранітних блоків за допомогою алмазного каната.

Блоки мармуру і вапняку добуваються методом пиляння. Коли немає можливості придбати пиляльне обладнання, використовують різні методи відколу.

Вихід плит з блока визначається його геометричними параметрами. Максимальний вихід буде забезпечений при умові, якщо висота блока буде кратна ширині майбутньої плитки, а довжина кратна довжині плитки.